ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації сайту, розташованого на доменному імені www.sezon-toys.com.ua

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 · 1.1.  Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

 · 1.2.  У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.

 · 1.3.  Справжня Політика конфіденційності застосовується лише до цього сайту.  Адміністрація сайту не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті.

 · 1.4.  Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 · 2.1.  Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту.

 · 2.2.  Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

 · 3.1.  Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:

 · 3.1.1.  Ідентифікації Користувача для оформлення замовлення.

 · 3.1.2.  Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

 · 3.1.3.  Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

 · 3.1.4.  Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

 · 3.1.5.  Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

 · 3.1.6.  Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.

 · 3.1.7.  Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

 · 3.1.8.  Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.

 · 3.1.9.  Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

 · 3.1.10.  Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

4. Зобов'язання сторін

 · 4.1.  Користувач зобов'язаний:

 · 4.1.1.  Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.

 · 4.1.2.  Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

 · 4.2.  Адміністрація сайту зобов'язана:

 · 4.2.1.  Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

 · 4.2.2.  Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

 · 4.2.3.  Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

 · 4.2.4.  Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 · 5.1.  Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України.

 · 5.2.  У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо дана конфіденційна інформація:

 · 5.2.1.  Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

 · 5.2.2.  Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

 · 5.2.3.  Була розголошена за згодою Користувача.

6. Вирішення спорів

 · 6.1.  До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмового пропозиції про добровільне врегулювання спору).

 · 6.2.  Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

 · 6.3.  При не досягненні угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

 · 6.4.  До цій Політиці конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

 · 7.1.  Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача.

 · 7.2.  Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики